KONST / Litografier / Färglitografi 12476142
nr 1247 6142
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 87/135, Motivet: 73x53
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:17:03
8/4 16:28:23
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström